From Farm to City Dynasty v1.19.2 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Tarladan City Hanedanı v1.19.2 PARA HİLELİ APK

çiftlik işletme ve inşa etme oyunları, yapımcılığını Webgames LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz çiftliği en iyi şekilde yönetmek, büyütmek ve para kazanmaya çalışmaktır. .

- Advertisement -

From Farm to City Dynasty MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız gümüş hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaatlarınızı ve hasatları hızlıca yapabilirsiniz. Onlarca görev, zorlu işler, ekilmeyi bekleyen tarlalar, hayvanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

From Farm to City Dynasty v1.19.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

From Tarladan City: Hanedanı Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


From Farm to City Dynasty v1.19.2 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

From Farm to City Dynasty v1.19.2 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

From Farm to City Dynasty v1.19.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

From Farm to City Dynasty 1.19.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

From Farm to City Dynasty 1.19.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar