Full Metal Monsters v0.1.5 MERMİ HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Full Metal Monsters v0.1.5 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve uzun soluklu mücadele oyunları yapımcılığını AI GAMES FZ firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlandırılmış dinozorlar ile bulunduğunuz geniş arenada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Full Metal Monsters içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen çatışmalar, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Full Metal Monsters v0.1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Full Metal Monsters Play Store henüz tamamen indirilmeye sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Full Metal Monsters v0.1.5 MOD APK – MERMİ HİLELİ  DOWNLOAD
Full Metal Monsters v0.1.5 MOD APK KURULUMU

Full Metal Monsters v0.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Full Metal Monsters 0.1.5 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar