FUT 17 DRAFT by PacyBits v2.2.1 PARA HİLELİ APK

FUT 17 DRAFT by PacyBits v2.2.1 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını PacyBits stüdyosunun üstlendiği futbola ilgisi olan hocalarımın kesinlikle cihazlarda bulunması gereken oyunlardan birisidir. Amacınız futbolcu paketleri açarak değerli oyuncuları bulmak, takımızı kurmak ve mücadele etmektir. FUT 17 DRAFT by PacyBits içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız paket açma hileli yani bir nevi para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, değerli futbolculara sahip olabilirsiniz. Tamamı lisanslı yüzlerce futbolcu, gerçek takımlar, stratejinin önemli olduğu takım düzenleri ve dahası sizleri bekliyor. FUT 17 DRAFT by PacyBits v2.2.1 sürümünde yeni futbolcular eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup oynaması oldukça kolaydır. FUT 17 DRAFT by PacyBits Play Store’da 125.000’den fazla indirilmiştir.

UT 17 DRAFT by PacyBits v2.2.1 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

- Advertisement -

FUT 17 DRAFT by PacyBits v2.2.1 PARA HİLELİ APK
FUT 17 DRAFT by PacyBits v2.2.1 PARA HİLELİ APK


Oyun Adı: FUT 17 DRAFT by PacyBits
Kategori: Android Oyunları İndir
Oyun Türü: Spor
Çıkış Tarihi: 05.08.2017
Boyut: 20.7 MB
Geliştirici: PacyBits
Dosya Türü: .apk
Fiyat Durumu: ÜCRETSİZ
Mod: EVET[flm_button link_address=”http://dataurbia.com/uoO” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”FUT 17 DRAFT by PacyBits 2.2.1 MOD APK İNDİR – 20MB” button_size=”SM” button_color=”Green” button_style=”Outline” button_style_icon=”Lines-Left” rounded_corners=”3″ animate_icon=”Rotate-360″ icon=”fa-android”]


KURULUMU

FUT 17 DRAFT by PacyBits v2.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FUT 17 DRAFT by PacyBits 2.2.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar sporcu paketi satın alabilirsiniz hepsinin fiyatı “0” sıfırdır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar