FUT 19 DRAFT by PacyBits v1.2.6 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD FUT 19 DRAFT by PacyBits v1.2.6 PARA HİLELİ APK

Futbol kart oyunları, yapımcılığını PacyBits firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz kart paketlerini açmak, değerli futbolcuları bulup takımınızı kurmak ve rakiplerinizle mücadele etmektir. 

- Advertisement -

FUT 19 DRAFT by PacyBits içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız jeton hileli olarak

sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar paket satın alabilir, değerli takımınızı kurabilirsiniz. Tamamı gerçek isimlerde-takımlarda yüzlerce futbolcu, stratejiler, özel kart paketleri ve dahası sizleri bekliyor. 

FUT 19 DRAFT by PacyBits v1.2.6 sürümünde yeni paketler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

PACYBITS FUT 19 Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


FUT 19 DRAFT by PacyBits v1.2.6 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

FUT 19 DRAFT by PacyBits v1.2.6 PARA HİLELİ APK MOD KURULUMU

FUT 19 DRAFT by PacyBits v1.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FUT 19 DRAFT by PacyBits 1.2.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

FUT 19 DRAFT by PacyBits 1.2.6 jeton hile apk : oyuna giriş yaptığınızda jeton miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar