FX-Racer Unlimited v1.5.15 PARA HİLELİ MOD APK

FX-Racer Unlimited v1.5.15 PARA HİLELİ MOD APK, araba sürme ve Formula 1 seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FNK Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. FX-Racer Unlimited içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede aracınızı istediğiniz gibi geliştirebilir, yüksek hızlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, keskin virajlar, hızlı arabalar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. FX-Racer Unlimited v1.5.15 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya çift parmak ile sağlanabilmektedir. FX-Racer Unlimited Play Store’da 6.99TL’dir.


- Advertisement -

18 devreleri üzerinde dünya şampiyonasında yarışan. 45 MB sadece.

*** Yeni bu sürümü için *** ***

strateji yarış seçeneği -ekledi. Bu menüde her devre için harita motoru ve iletim ayarlarını seçebilirsiniz.

Şimdi size PitStop yapmak monte etmek istediğiniz lastik tipini seçebilirsiniz (Süper yumuşak, yumuşak, orta, sert, orta ve ıslak)

Şu andan itibaren, hava yarış sırasında değişiyor ve biz yarış sırasında ortaya çıkan şartlara strateji uymak zorunda.

-The AI ​​hem çıktı ve yarış sırasında geliştirilmiştir.

Süspansiyon, fren ve set-up vites kutusu Added Yapılandırma.

Araç seçimi alınmış Kontrol her yarış için yapılabilir.

hangi biz, hasar aerodinamik, yakıt seviyesini, hava koşulları, pist durumu ve seçilen yapılandırma takılmış lastik tipini göstermek ve aşınma daha detaylı HUD -Yeni.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

FX-Racer Unlimited v1.5.15 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
(HİLELİ) FX-Racer Unlimited v1.5.15 MOD APK İNDİR – 73MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK

(HİLESİZ) FX-Racer Unlimited v1.5.15 FULL APK İNDİR – 73MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK

Google Play Bağlantısı

FX-Racer Unlimited KURULUMU

FX-Racer Unlimited v1.5.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FX-Racer Unlimited 1.5.15 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar