Gangstar Rio City of Saints MOD APK v1.2.1g – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Gangstar Rio City of Saints v1.2.1g PARA HİLELİ APK, aksiyon, açık dünya ve simülasyon oyunları, yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Brezilya’nın Rio şehrinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kendi bölgenizi kurmaktır.

Gangstar Rio City of Saints MOD APK yani sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi geliştirip şehrin kralı olabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, farklı modellerde arabalar, silahlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Gangstar Rio City of Saints v1.2.1g sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Gangstar Rio City of Saints Play Store’da 49.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Gangstar Rio City of Saints MOD APK v1.2.1g – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Gangstar Rio City of Saints MOD APK v1.2.1g – PARA HİLELİ KURULUMUGangstar Rio City of Saints v1.2.1g OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftG4HM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Gangstar Rio City of Saints v1.2.1g MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gangstar Rio City of Saints 1.2.1g para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar