Gardenscapes v3.1.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Gardenscapes v3.1.0 PARA HİLELİ APK

dekorasyon ve eşleme oyunları, yapımcılığını Playrix stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz bahçeyi en iyi eşyaları kullanarak dekore etmek ve eşleme bulmacalarını tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Gardenscapes New Acres MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız yıldız hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca bölüm, karmaşık bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Gardenscapes v3.1.0 sürümünde Çin yeni yıl teması ve bulmacalar sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Gardenscapes Play Store’da 4.750.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Gardenscapes v3.1.0 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

UYARI : oyunu ilk defa oynayacaksınız, Google Play Store üzerinden indirip ilk bölümü bitirin, bahçeye bankları yerleştirdikten sonra hilesiz oyunu silip, hileli apk dosyasını kurun ve oyuna giriş yapın. Para, can, yıldız harcamalarınız sıfır “0” olacaktır.

Gardenscapes v3.1.0 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Gardenscapes v3.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gardenscapes 3.1.0 para hile apk : oyun içindeki harcamalarınız fiyatı “0” sıfırdır.

Gardenscapes 3.1.0 yıldız hile apk : oyun içindeki yıldız harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar