Gardenscapes v3.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Gardenscapes v3.1.0 PARA HİLELİ APK

Yapımcılığını Playrix firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bahçe içinde dekorasyon işlerini yapmak ve çevrenizi güzelleştirmektir. 

- Advertisement -

Gardenscapes New Acres içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

sınırsız can hileli, sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Farklı bölgeler, yapılması gereken onlarca iş, zorlu bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Gardenscapes v3.1.0 sürümünde oyunun 2.yılı sebebiyle yeni etkinlikler ve bölgeler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Gardenscapes Play Store’da 50.000.000 ’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Gardenscapes v3.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Gardenscapes v3.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Gardenscapes v3.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gardenscapes 3.1.0 para hile apk : oyun içindeki harcamalarınız fiyatı “0” sıfırdır.

Gardenscapes 3.1.0 can hile apk : oyun içindeki can harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.

Gardenscapes 3.1.0 yıldız hile apk : oyun içindeki yıldız harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar