Garena Free Fire Battlegrounds v1.17.1 NİŞAN ALMA HİLELİ APK MOD

Garena Free Fire Battlegrounds v1.17.1 NİŞAN ALMA HİLELİ APK MOD, DOWNLOAD APK, APK İNDİR yapımcılığını ünlü GARENA firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Free Fire Battlegrounds içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani kolay nişan alma hileli, oyun içinde görüşe engel olan bitkiler azaltılmış şekilde sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, onları kolayca etkisiz hale getirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, uzun soluklu oyun yapısı, onlarca silah-ekipman, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Free Fire Battlegrounds v1.17.1 sürümünde yeni harita, karakter, silah eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Free Fire Battlegrounds Play Store’da 2.300.000’den fazla indirilmiştir

- Advertisement -

Free Fire, mobil platformda oynanan en iyi hayatta kalma savaş oyunudur. Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kal!

[2 Yeni Oyun Modu – Ölüm Yarışı & Paydos Saati]
Ölüm Yarışı, 2 oyuncunun sürekli olarak motosikletle yarıştığı ve hayatta kalmaya çalıştığı yeni mod. Paydos Saati 20-kişilik yüksek tempoda oynanan ve adrenalin dolu yeni mod.
[Orjinal bir savaş meydanı]
Silahlar ara, güvenli bölgede kal ve düşmanlarını öldürdükten sonra hayatta kalmaya devam etmek için teçhizatlarını al. Hayatta kalmaya çalışırken, haritaya paraşütle bırakılan teçhizat sandıklarını incele. Fakat dikkat et, sandıklara giderken bombardıman yağmuru seni bekliyor olacak!

[10 dakika, 50 oyuncu, destansı bir savaş]
10 dakika içerisinde yeni bir kazanan meydana çıkacak. Kim bilir, kazanan belki de sen olacaksın!

[4 kişilik birlikler, oyun-içi sesli sohbet]
4 kişiye kadar çıkabilen takımlar oluştur ve takımı kurduğundan itibaren sesli sohbet ile iletişimde kal. Arkadaşlarını zafere doğru götür!

[Gerçekçi ve akışkan grafikler]
Kolay arayüz ve akıcı oyun grafikleri ile mobil platformda daha önce tatmadığın bir tecrübe seni bekliyor!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Garena Free Fire Battlegrounds v1.17.1 NİŞAN ALMA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Free Fire Battlegrounds v1.17.1 MOD APK İNDİR – 295MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Free Fire Battlegrounds v1.17.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Free Fire Battlegrounds 1.17.1 hile apk : oyun içinde nişan alırken otomatik olarak rakipleriniz seçilir ve takip edilir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar