Garena Free Fire Kış Diyarı v1.25.3 MOD APK – NİŞAN ALMA HİLELİ (AUTO AİM)

Garena Free Fire Kış Diyarı v1.25.3 NİŞAN ALMA HİLELİ APK MOD, DOWNLOAD APK, APK İNDİR yapımcılığını ünlü GARENA firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. 

Free Fire Battlegrounds içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • kolay nişan alma hileli
- Advertisement -

oyun içinde görüşe engel olan bitkiler azaltılmış şekilde sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, onları kolayca etkisiz hale getirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, uzun soluklu oyun yapısı, onlarca silah-ekipman, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. 

Free Fire Battlegrounds v1.25.3 sürümünde yeni harita, karakter, silah eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Free Fire Battlegrounds Play Store’da 2.300.000’den fazla indirilmiştir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Garena Free Fire Kış Diyarı v1.25.3 MOD APK DOWNLOAD

Garena Free Fire Kış Diyarı v1.25.3 MOD APK KURULUMU

Garena Free Fire Kış Diyarı v1.25.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dts.freefireth” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Garena Free Fire Kış Diyarı v1.25.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Garena Free Fire Kış Diyarı 1.25.3 hile apk : oyun içinde nişan alırken otomatik olarak rakipleriniz seçilir ve takip edilir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar