Garena Free Fire v1.27.0 MOD APK – OTOMATİK NİŞAN ALMA HİLELİ (AUTO AİM)

DOWNLOAD Garena Free Fire Battlegrounds v1.27.0 NİŞAN ALMA HİLELİ APK,

FPS, hayatta kalma ve aksiyon türündeki oyunlar, yapımcılığını GARENA firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada içinde rakiplerinizle silahlı mücadeleye girmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Free Fire Battlegrounds MOD APK yani

  • kolay nişan alma hileli

oyun içinde görüşe engel olan bitkiler ve sis azaltılmış şekilde sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, onları kolayca etkisiz hale getirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı mücadeleler, dünyanın dört bir yanından oyuncular, geniş ada ortamı ve dahası sizleri bekliyor. 

Free Fire Battlegrounds v1.19.0 sürümünde yeni oyun modu, silah tasarımları, karakter yetenek sistemi, ada içine patlayan variller eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Free Fire Battlegrounds Play Store’da 4.300.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Garena Free Fire v1.27.0 MOD APK – OTOMATİK NİŞAN ALMA HİLELİ (AUTO AİM) DOWNLOAD
Garena Free Fire v1.27.0 MOD APK – OTOMATİK NİŞAN ALMA HİLELİ (AUTO AİM) KURULUMU

Garena Free Fire v1.27.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.criticalforceentertainment.criticalops” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Garena Free Fire v1.27.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar