Gladiator Glory Egypt v1.0.12 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Gladiator Glory Egypt v1.0.12 PARA HİLELİ APK

gladyatör savaş oyunları, yapımcılığını Progress Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı karakter ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakiplerinizi etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Gladiator Glory Egypt MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz kadar sandık açıp özel silah ve eşyalara sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, güçlü rakipler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. 

Gladiator Glory Egypt v1.0.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Gladiator Glory Egypt Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Gladiator Glory Egypt v1.0.12 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz, sandık ve normal para alabilirsiniz.

Gladiator Glory Egypt v1.0.12 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Gladiator Glory Egypt v1.0.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gladiator Glory Egypt 1.0.12 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz, daima artar.

Gladiator Glory Egypt 1.0.12 para hile apk : oyun içinde altın bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar