Glory of Generals HD v1.2.2 APK MOD – MADALYA HİLELİ

DOWNLOAD Glory of Generals HD v1.2.2 MADALYA HİLELİ APK

strateji, savaş ve tarihi oyunları, yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen EasyTech firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız general ve askeri güçler ile bulunduğunuz dünya haritası üzerinde rakip devletlere karşı mücadele etmek ve sahip olduğunuz toprakları genişletmektir.

- Advertisement -

Glory of Generals HD MOD APK yani

  • sınırsız madalya hileli

olarak sunuyorum bu sayede yetenekli generallere sahip olabilir, rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, gerçek tarihteki savaşlarda kesitler, 2.Dünya Savaşı devletleri ve dahası sizleri bekliyor. 

Glory of Generals HD v1.2.2 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Glory of Generals HD Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Glory of Generals HD v1.2.2 APK MOD – MADALYA HİLELİ DOWNLOAD

Glory of Generals HD v1.2.2 APK MOD – MADALYA HİLELİ KURULUMU

Glory of Generals HD v1.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Glory of Generals HD 1.2.2 madalya hilesi : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar