Grand Street Racing Tour v1.4.91 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Grand Street Racing Tour v1.4.91 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunları yapımcılığını HeroCraft Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yollarda rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır.

Grand Street Racing Tour MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel arabaların kilidini açıp yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, hızlı arabalar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Grand Street Racing Tour v1.4.91 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Grand Street Racing Tour Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Grand Street Racing Tour v1.4.91 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Grand Street Racing Tour v1.4.91 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Grand Street Racing Tour v1.4.91 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grand Street Racing Tour 1.4.91 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi kasa açabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz, daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar