Granny v1.7 MOD APK | CAN HİLELİ

DOWNLOAD Granny v1.7 CAN HİLELİ APK, korku, gerilim, kaçış oyunları yapımcılığını DVloper firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ev içinde canavardan kaçmak ve çıkış yolunu bulup kurtulmaya çalışmaktır.

Granny MOD APK sınırsız can hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ev içindeki ögeleri kolayca toplayıp, kaçış yolunu bulabilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı malzemeler, evin karmaşık odaları, bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Granny v1.7 sürümünde ev içine yeni odalar, evcil hayvan, yeni araba eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Granny Play Store’da 2.050.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Granny v1.7 MOD APK | CAN HİLELİ DOWNLOAD

Granny v1.7 MOD APK | CAN HİLELİ KURULUMU

Granny v1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Granny 1.7 can hile apk : oyun içinde Granny yoktur, aşağı katlarda hareketsiz olarak durur, yanına giderseniz atak yapmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar