Graveyard Keeper MOD APK v1.129 | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Graveyard Keeper v1.129 PARA HİLELİ APK, piksel, işletme ve hikaye oyunları yapımcılığını tinyBuild stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter karakter ile bulunduğunuz kasabada mezarlık işleriyle ilgilenmek, görevleri tamamlamak ve yaşamınıza devam etmektir.

Graveyard Keeper MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, gerçek parayla satılan DLC paketlerinin kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi geliştirip, mezarlığı büyütebilirsiniz. Onlarca eşya, görevler, yapacağınız seçimler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Graveyard Keeper v1.129 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır.

Graveyard Keeper Play Store’da 67.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Graveyard Keeper MOD APK v1.129 | MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal APK
Graveyard Keeper MOD APK v1.129 | MEGA HİLELİ KURULUMUGraveyard Keeper v1.129 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Graveyard Keeper 1.129 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Graveyard Keeper 1.129 enerji hile apk : oyun içinde enerjiniz sınırsızdır.

Graveyard Keeper 1.129 dlc hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan DLC paketlerinin kilidi açıktır


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar