Gravity Forms 2.3.1.10 + Eklentileri – Gelişmiş Formlar Oluşturmak İçin WordPress Aracı

Gravity Forms 2.3.1.10 + Eklentileri – Gelişmiş Formlar Oluşturmak İçin WordPress Aracı PREMİUM DOWNLOAD

WordPress formlarınızı derhal oluşturun ve yayınlayın . Küflük yok, sadece hızlı ve kolay form oluşturma. Yerleşik araçları kullanarak alanlarınızı seçin, seçeneklerinizi yapılandırın ve WordPress destekli sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz.

- Advertisement -

Gravity Forms WordPress Eklentisi Ücretsiz , PayPal gibi çeşitli üçüncü taraf hizmetlerine hızlı ve kolay bir şekilde entegre olmanızı sağlar ve isteğe bağlı Eklentiler koleksiyonumuz aracılığıyla WordPress ile daha da fazla entegrasyon sağlar. Sıcak şeyler!

Gravity Forms WordPress Eklentisi Nulled , WordPress destekli web siteleri için en iyi iletişim formu eklentisidir. Oh evet, biz söyledim! Sadece bunun için sözünü tutmayın, Gravity Forms kullanıcılarının söylediklerini dinleyin.

Gravity Forms Plugin , parmak uçlarınıza çok çeşitli form alanı girdileri getiriyor ve bize güveniyor, parmaklarınızın size teşekkür edecek. Kullanımı kolay form editörü kullanarak kullanmak istediğiniz alanları seçin ve seçin.

 

Gravity Forms WordPress Eklentisi Özellikleri

  • Kullanımı Kolay, Güçlü Formlar
  • 30+ Kullanıma Hazır Form Alanları
  • Şartlı Mantık
  • Email bildirimleri
  • Dosya Yüklemeleri
  • Hesaplamalar
  • Duyarlı tasarım

Nulled Gravity Formları WordPress Eklentisi DEMO


Gravity Forms 2.3.1.10 + Eklentileri DEMO


Nulled Gravity Formları WordPress Eklentisi DOWNLOAD
Gravity Forms 2.3.1.10 + Eklentileri DOWNLOAD


Başlamadan önce Gravity download WordPress Eklentisi Formları gelen SLYMANN.COM bilmen gerekir. Sitemizdeki tüm dosyalar doğrudan link ile indirilebilir. Bağlantı AJAX teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu nedenle, bazı İnternet tarayıcıları veya uzantıları yanlış bir bağlantı oluşturabilir.

Not: Gravity Forms WordPress Eklentisi ücretsiz indirmesiyle ilgili sorun yaşıyorsanız, site için reklam engellemeyi devre dışı bırakmayı veya başka bir İnternet tarayıcısını kullanmayı deneyin.


Yerçekimi Formları 2.3.1.10 WordPress Plugin Changelog

Siteniz için Gravity Forms WordPress Eklentisini manuel olarak güncellemek için, öncelikle sitenizin yedeğini oluşturun.

  • Sekmeli içerik bölümlerinde öğelerin içerik kabından çıkamadığı bir sorun düzeltildi.
  • Giriş tablosundaki null sütunlarda değerleri ararken, giriş aramasında bir sorun düzeltildi. Örneğin, bu, ödeme durumu için girişleri filtrelemenin null değerlerin göz ardı edildiği yerde ‘İşleme’ olmadığı bir sorunu giderir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar