Great Conqueror Rome v1.0.4 FULL APK | TAM SÜRÜM

Büyük Fatih Roma v1.0.4 FULL APK, strateji, savaş ve tarihi dönem oyunlar yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen EasyTech firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız general ile bulunduğunuz harita üstünde diğer devletlere karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen savaşlar,

Roma İmparatorluğunu genişletme çabalarınız, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Ordunuzu kurun, stratejinizi belirleyin ve muharebe alanında rakip devletlere karşı savaşın. Ceasar, Pompey, Antony, Octavian ve Spartacus gibi tarihe adını yazdıran yöneticiler ve savaşçılar sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Great Conqueror Rome v1.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Büyük Fatih :

Roma Play Store’da 5.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Great Conqueror Rome v1.0.4 FULL APK | TAM SÜRÜM DOWNLOAD

Great Conqueror Rome v1.0.4 FULL APK | TAM SÜRÜM KURULUMUGreat Conqueror Rome v1.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar