The Greedy Cave v1.8.1 – PARA HİLELİ APK – ELMAS HİLELİ

The Greedy Cave v1.8.1 – PARA HİLELİ APK – ELMAS HİLELİ, DOWNLOAD apk, apk İNDİR

macera ve mini RPG türündeki oyunları sevenler yapımcılığını Avalon-Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınızla mücadele etmek, keşifler yapmak, görevleri tamamlamak ve rakiplerinize karşı üstün olmaktır. The Greedy Cave içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, dilediğiniz eşyaları satın alıp, yaratıklara ve rakiplerinize karşı üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. The Greedy Cave v1.8.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Greedy Cave Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

çok uzaklarda orada bir ülkede bir kez Milton adlı büyük bir kıta oldu. Bu kuralın güç bıçak kendilerini adamış veya magecraft için Erkekler, en iyi savaşçıları, akıllı sihirbazlar veya büyük maceracılar haline gelebilir kılıç ve gizemli, geldi bir kara oldu. Bu topraklarda, tarih boyunca sınırın ayırdığı ancak birleşik çeşitli krallıklar vardır. Sayısız ittifaklar, kargaşa hikayeleri ve barış anlar bu goblen bedeck, ama bu başka bir gün için bir masal.

Bizim hikayemiz kuzey, İblis, bir karanlık ve sık sık unutulan bir yere uzak krallıkta başlar. Bu vahşi ve çorak arazi, insanları topraktan geçimini kazımak bir yer, güney lordlar için maden mineraller olduğunu. vesilesiyle, maceraperest gece için uğramak ama dinlenmeye asla. Ta ki bir gün, bir yavru kuş maceracı yolunu kaybetmiş ve bir deliğe tökezledi. Hikaye aynı tarihte sona eren o geri gelmek, ama yaptığı altın çuval ve ışıltılı hazine ile, geri vardı olabilir.

kuzeyden gelen şiddetli bir fırtına gibi, onun şöhret ve servet haber gecede krallıkları arasında beslenmekte ve krallar hazine aramak canavarlar mağara temizlemek için onların cesur savaşçılar ve maceraperest gönderdi. Bu seferlerde bu yeni keşfedilen zenginlik partook bir kısmını eksik bile köylüler. hiç zaman içinde, bir kalabalık şehir bu unutulmuş yerde çoğaldığını vardı. İnsanlar kampları kurmak ve mağara keşfetmek için kendi gruplarını kurdular. Zeki tüccarlar, mağaranın yakınında inşa tavernalar ve dükkanlar bu fırsatı eksik istekli maceraperest ekipman ve iksir satmıyor. İlk başta her şey güzel görünüyordu. kaşifler mağaraların içine dalmıştır, onlar yeni yaratıklar karşılaştı ve yeni hazineler keşfetti. Gizemler mağara ileri döktü devam henüz kimse sırlarını kaynağı yatıyordu nerede olduğunu biliyordu. keşifler devam Ancak, mağaranın ötesinde zenginlik dengesi çatırdamaya başlamıştı, ve çatlaklar daha önce kol-kola çalışmış olan maceracılar arasında çıktı. kıdemli maceraperestler derin hazine sonra hazine getirdi mağaranın üst seviyelere dolaşıp sınırlı latecomers ya da zayıf, sadece izlemek olabilir. Onlar geri kalanından, istifleme sırları, emektar maceracılar kendi cömertlik gelen kibirli büyümeye izledim etrafında insanlar sipariş olarak karanlık düşünceler barındıran başladı. yer kıskanç öfkeyle saplanıp, şüpheler ve açgözlülük bir festering havuzu haline geldi.

Bir maceraperest mağarada kaybolan başladı. Dedikodular o bazı efsanevi hazine bulduğunu sirküle ve kendisi için biriktirdiğiniz. Diğerleri o mağarada bazı gizemli sihirli güç tarafından başka bir dünyaya güdümlü söyledi. Hala söylenmemiş inanç o rakip parti tarafından öldürülmüştü ve mağaraları altında bir yerde gömülü olmasıydı. Kimse tam olarak ne olduğunu bilmiyor, ama insanlar o zamandan beri kaybolmaya devam etmiştir. daha fazla kişi kayıp gitmiş gibi bazı maceracılar diğerleri umut tutunmaya, bu beraberliği denilen ve birkaç bekleyin ve görmeye devam ediyor. Hangi başkalarına bilinmeyen amaçlı bu olağanüstü durumun içine gelen, senin, sıradan bir genç adam için bize getiriyor. Eğer içinde aradığını bulabilirsiniz …


“Açgözlü Cave”, bir gizemli mağara keşfetmek ve canavarlar her türlü mücadele ile görevli cesur bir maceracı vardır.

, Güçlü donanım kazanmak, farklı beceriler öğrenmek, onları yenmek için fikir kullanın kötü canavar patronları meydan ve bu mağarayı kuşatan gizemli deşifre …

oyun Özellikleri
· Rasgele oluşturulan mağara düzeyleri farklı bir oyun deneyimi her zaman sağlamak!
· Yenmek için canavarlar Yüzlerce!
· Toplamak için ekipmanların Yüzlerce!
· Görevler ve fethetmek için başarıları Yüzlerce!
· Enchant / Reformu / Seviye yukarı / Altın toplama ve keşfetmek için daha bol sistemleri!

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

The Greedy Cave v1.8.1 – PARA HİLELİ APK – ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]UYARI : oyun içinde bazen para ve elmas miktarınız bazen sıfır (0) olarak görünür ancak sınırsızdır dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.[/alert]
The Greedy Cave v1.8.1 MOD APK İNDİR – 55MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

The Greedy Cave KURULUMU

The Greedy Cave v1.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Greedy Cave 1.8.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Greedy Cave 1.8.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar