Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.1 MOD APK | MEGA HİLELİ

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.1 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma türündeki oyunları, yapımcılığını Brickworks Games ve KEFIR stüdyolarının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde yaratıklara karşı mücadele etmek, kendi bölgenizi kurmak ve görevleri tamamlamaktır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival MOD APK bedava craft hileli, split hileli, tüm eşyaların kilidi açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları kolayca üretip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, detaylı craft sistemi, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Grim Soul Dark Fantasy Survival Play Store’da 310.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.1 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.1 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMUBilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse, eski eşyanızı giyin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.1 para hile apk : artık para hilesi sorunludur.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.1 craft hile apk : oyun içinde eşyaları dilediğiniz gibi craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.1 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içinde kullandınız ekipmanlar her zaman sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.1 split hile apk : oyun içinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar