Grow Empire Rome v1.3.76 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Grow Empire Rome v1.3.76 PARA HİLELİ APK MOD, kule savunma ve savaş türündeki oyunları, yapımcılığını Games Station stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ve kale ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve onlara ait bölgeleri işgal etmektir. 

- Advertisement -

Grow Empire Rome içinde yaşanan maddi sorunlardan ve zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm askerlerinizi geliştirebilir, yıkılmaz bir kaleye sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu yapısı, işgal edilmeyi bekleyen şehirler, farklı askeri sınıflar ve dahası sizleri bekliyor. 

Grow Empire Rome v1.3.76 sürümünde günlük görevler için yeni oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Grow Empire: Rome 2.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Grow Empire Rome v1.3.76 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Grow Empire Rome v1.3.76 MOD APK KURULUMU

Grow Empire Rome v1.3.76 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grow Empire Rome 1.3.76 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Grow Empire Rome 1.3.76 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar