Grow Empire Rome v1.3.92 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Grow Empire Rome v1.3.92 PARA HİLELİ APK, kule savunma ve savaş oyunları, yapımcılığını Games Station stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ve kale ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve onlara ait bölgeleri işgal etmektir. 

Grow Empire Rome MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede tüm askerlerinizi geliştirebilir, yıkılmaz bir kaleye sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu yapısı, işgal edilmeyi bekleyen şehirler, farklı askeri sınıflar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Grow Empire Rome v1.3.92 sürümünde günlük görevler için yeni oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Grow Empire: Rome 2.500.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Grow Empire Rome v1.3.92 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Grow Empire Rome v1.3.92 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUGrow Empire Rome v1.3.92 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grow Empire Rome 1.3.92 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Grow Empire Rome 1.3.92 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar