GTA Liberty City Stories v2.4 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD GTA Liberty City Stories v2.4 PARA HİLELİ APK

açık dünya, aksiyon ve macera oyunları, yapımcılığını Rockstar Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Toni Cipriani adındaki karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düzeni sağlamak için düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir.  

- Advertisement -

GTA Liberty City Stories MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, tehlikeli mafyaları dize getirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, tehlikeli insanlar, zorlu görevler arabalar, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

GTA Liberty City Stories v2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

GTA: Liberty City Stories Play Store’da 29.99TL’dir 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


GTA Liberty City Stories v2.4 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

GTA Liberty City Stories v2.4 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanmak veya hilesiz oynayabilmek için kurulum kısmını okumanız yeterlidir.

UYARI : cihazınızda bir önceki yani 2.3 sürümü kuruluysa, sadece APK dosyasını indirip üzerine kurmanız yeterlidir. (GTA: LCS 2.3 ve 2.4 sürümlerinde rar-obb klasör içeriği aynıdır)


GTA Liberty City Stories v2.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtalcs” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GTA Liberty City Stories v2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

GTA Liberty City Stories 2.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk menüden RESUME GAME butonuna basın paranız sınırsızdır.

UYARI START GAME butonuna basıp yeni profil oluşturursanız hile aktif olmaz, hilesiz normal olarak oynayabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar