GTA San Andreas v1.08 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD GTA San Andreas 1.08 PARA HİLELİ APK İNDİR

GTA: San Andreas – Son zamanlarda android üzerinde kullanıma sunulan popüler bir aksiyon. Oyuncunun emrinde – geliştirilmiş grafikler, üç şehirli geniş bir alan ve ana karakteri pompalamak için bir sistem. Aslında, bu tamamen mobil platformlara taşınmış, orijinal bir oyundur. Üstelik tamamen doludur, ayrıca program önemli ölçüde iyileştirildi. Ve elbette, oyun serisinin orijinal özellikleri, milyonlarca taraftarın sevdiği için kaybolmadı. Tek bir kampanya sizi baş döndürücü bir gangster entrika havuzuna dalar. Sanal dünyadaki Andreas Andreas’ın uzun yolculuklarında çok çeşitli araçların sıkılması sıkılmayacak . Etkileyici bir silah cephanesini deneyebilirsiniz. Ve tüm bunlar mutlak hareket özgürlüğü fonunda.

- Advertisement -

Oyuncunun önünde ortaya çıkan ilk soru, normal bir fare ve klavyenin birleşimi olmadan bir karakterin nasıl yönetileceğidir? Geliştiriciler Grand Theft Auto: San Andreas, çeşitli nakliye yönetimi türleri (svayp, joystick, iki düğme) yaparak bu konuya sorumlu bir şekilde yaklaştı. Ana karakter joystick ve ekranın sağ tarafındaki tuşlarla kontrol edilir. Çalışan simgeye çift tıklamak kahramanı atlamaya zorlar.

Oyunun bazı bileşenleri mobil cihaz sisteminde özel optimizasyon gerektirir. Örneğin, belirli bir kontrol türünde sorunlu olan çekim. Bu nedenle, oyun bir otomatik hedef sağlar. Ayrıca, Rockstar Social Club servisinin yardımı ile başlangıçlarınızı birkaç cihaz için kaydetme olanağından yararlanabilirsiniz. GTA: San Andreas’ın yönetime alışması biraz zaman alacağının dışında pratikte hiçbir eksiklik yok. Bu zaman test edilmiş bir oyundur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


GTA San Andreas v1.08 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

GTA San Andreas v1.08 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

GTA San Andreas v1.08 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtasa” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GTA San Andreas v1.08 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

GTA San Andreas v1.08 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar