Half-Life 2 FULL APK | Android için HL 2

Download Half-Life 2 FULL APK, aksiyon, FPS ve macera oyunları yapımcılığını VALVE firmasının üstlendiği dünya oyun platformunun vazgeçilmez yapımcılarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Gordon Freeman ve Alyx Vance karakterleri ile Black Mesa faciasından sonra City 17’de düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve Dr.Breen karşı olan savaşınızda galip gelmektir. Android için resmi olarak sunulan Half-Life 2 sadece Tegra cihazlarda çalışıyordu ancak tüm cihazlarda oynanabilir halde portlandı. Snapdragon ve Mali cihazlarda da sorunsuz olarak oynamak mümkün hale getirildi. Half-Life 2 ana oyunu bu sayede donanımsal olarak yeterli sayılan mobil cihazınızda oynayabilir, telefon oyunculuğunuzu bir kademe daha yukarı taşıyabilirsiniz. Aralıksız aksiyon, yapılması gereken onlarca görev, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Half-Life 2 Play Store’da 33.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Half-Life 2 FULL APK KURULUMU

Half-Life 2 DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “srceng” klasörünü telefonun ana dizinine atalım.

- Advertisement -

Ana dizin : Android, Download, DCIM klasörlerinin bulunduğu yerdir.

Half-Life 2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım ve LAUNCH butonuna basalım.

TÜRKÇE altyazı desteği mevcuttur, oyun açıldığında sağ üst köşedeki konsol (klavye) butonuna basın, açılan panele “cc_lang turkish” yazın.

Oyun ana menüsündeyken “OPTIONS” butonuna basın ve paneli açın, “Audio” kısmından “Captioning” seçeneğinden “Subtitles” seçin, ayarları kaydedin. Artık TÜRKÇE altyazı aktiftir. Bu ayarlardan sonra oyundayken alt yazı görünmüyorsa kapatıp – açmanız çare olacaktır.

UYARI : oyunun sesi bazı telefonlarda cızırtılı gelebilir.

BİLGİLENDİRME : data dosyası oyunun resmi mobil sürümüne ait saf dosyadır.

Vivo iQOO Monster, OnePlus 3T ile oynayabiliyorum.

Half-Life 2 FULL APK DOWNLOAD


<center>Mail.ru Cloud Drive OBB DATA</center>

Half-Life 2 | Yeni ve Eski Sürümleri

Half-Life 2 FULL APK | Android için HL 2

0
Download Half-Life 2 FULL APK, aksiyon, FPS ve macera oyunları yapımcılığını VALVE firmasının üstlendiği dünya oyun platformunun vazgeçilmez yapımcılarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Gordon...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar