Half-Life Blue Shift FULL APK

Half-Life Blue Shift FULL APK, aksiyon, FPS ve uzun soluklu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Valve Corporation, Gearbox Software firmalarının üstlendiği bilgisayar dünyanın ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız güvenlik görevlisi ile bulunduğunuz gizli laboratuvar ortamlarında bir kaza sonucu mutasyona uğrayan insanlara karşı mücadele etmek, hayatta kalmaya çalışmak ve tesisten kurtulmaya çalışmaktır. Half-Life Blue Shift normalde bilgisayar için sunulmuş oyunlardan birisidir, Xash ekibi Android cihazlarda çalışabilmesi için mini bir uygulama hazırlamışlar bu sayede telefonlarda-tabletlerde oynayabiliyoruz. Tehlikeli yaratıklar, karmaşık ortamlar, bitmek bilmeyen silahlı mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Half-Life: Blue Shift Play Store’da bulunmamaktadır.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Half-Life Blue Shift FULL APK DOWNLOAD

UYARI : oyunu sorunsuz oynayabilmek için kurulum kısmını tamamen uygulamanız gereklidir.
Half-Life Blue Shift FULL APK İNDİR – 2MB

YEDEK LİNK

Xash3D FWGS APK – 11MB

Xash3D YEDEK LİNK

Half-Life Blue Shift SD DATA İNDİR – 326MB

Google Play Bağlantısı

Half-Life Blue Shift KURULUMU

Half-Life Blue Shift SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “xash” ve cihazımızın ana dizinine atalım.

Half-Life Blue Shift FULL APK dosyamızı indirip kuralım.

Xash3D FWGS APK dosyamızı indirip kuralım.

BSLauncher uygulamasını açalım ve Launch BShift! butonuna basalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

BİLGİ : Ana dizin : sd kartınızın veya telefon hafızasının (telefonunuz hangisini kullanıyorsa) onun ilk dizinidir yani dosya yöneticisine girdiğinizde karşınıza çıkan ilk yerdir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar