Hardboiled v1.0.2 APK MOD – YETENEK PUANI HİLELİ

DOWNLOAD Hardboiled v1.0.2 HİLELİ APK

hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunları, yapımcılığını Game Dev Team firmasının üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter büyük patlama sonrasında kaos ortamında hayatta kalmaya çalışmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Hardboiled MOD APK yani

  • yüksek yetenek puanı hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün gelip, ölümsüz olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, takas sistemi ve dahası sizleri bekliyor. 

Hardboiled v1.0.2 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Hardboiled Play Store’da 7.79TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hardboiled v1.0.2 APK MOD – YETENEK PUANI HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK
Hardboiled v1.0.2 APK MOD – YETENEK PUANI HİLELİ KURULUMU

Hardboiled v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hardboiled 1.0.2 yetenek puanı hilesi : oyuna giriş yaptığınızda tüm yetenek puanlarınız “1000” bindir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar