Harry Potter Hogwarts Mystery v1.14.0 MOD APK (Mega Hileli)

DOWNLOAD Harry Potter Hogwarts Mystery v1.14.0 ELMAS HİLELİ APK,

yapımcılığını ünlü Jam City, Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde size verilen görevleri tamamlamak ve arkadaşlarınıza yardım etmektir. 

- Advertisement -

Harry Potter Hogwarts Mystery MOD APK yani sınırsız elmas hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gibi ilerleyebilir, görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, kullanabileceğiniz farklı eşyalar, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.14.0 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Harry Potter Hogwarts Mystery Play Store’da 1.340.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Harry Potter Hogwarts Mystery v1.14.0 MOD APK DOWNLOAD

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.14.0 MOD APK KURULUMU

UYARI : OYUN KAPANIYORSA BİR DEFAYA MAHSUS GOOGLE PLAY STORE’DAN İNDİRİN, KARAKTERİNİZİ OLUŞTURUN, HİLESİZ OYUNU SİLİN VE HİLELİ APK DOSYASINI KURUN.


Harry Potter Hogwarts Mystery v1.14.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.14.0 para hile apk : oyun içindeki altın harcamalarınızın tutarı “0” sıfırdır.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.14.0 elmas hile apk : oyun içindeki elmas harcamalarınızın tutarı “0” sıfırdır.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.14.0 enerji hile apk : oyun içinde elmas ile enerji satın alabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar