Harry Potter Hogwarts Mystery v1.6.0 ELMAS HİLELİ APK _ MEGA HİLELİ

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.6.0 ELMAS HİLELİ APK, DOWNLOAD APK, APK İNDİR Harry Potter sevenler yapımcılığını Jam City, Inc. firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde görevleri tamamlamak, olayları çözmek ve yeni sihirler öğrenmektir. Harry Potter Hogwarts Mystery içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gibi ilerleyebilir, görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, arkadaşlarınız, gizemli olaylar ve dahası sizleri bekliyor. Harry Potter Hogwarts Mystery v1.6.0 sürümünde yeni maceralar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Harry Potter Hogwarts Mystery Play Store’da 900.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na katılmak üzere seçildin! Harry Potter Hogwarts’tan mektubunu almadan yıllar önce büyücülük dünyasında geçen bu yeni RPG’de kendi macerana atıl. Hogwarts Şatosu’nun daha önce hiç görülmemiş odalarını keşfedin ve kadim gizemleri araştırın. Profesör Dumbledore, Snape ve diğerlerinden güçlü büyüler öğren ve onların bilgilerinden faydalan. Rakiplerine karşı düello yap ve maceralarında sana yardımcı olacak yeni arkadaşlarınla ittifaklar kur. WBIE’nin Portkey Games markasının parçası olarak bu çığır açan mobil oyun, seni büyücülük okulunda geçen yepyeni bir hikayenin tam merkezine koyuyor.

Cesaretin test edilirken acaba nasıl bir cadı ya da büyücü olacaksın? Kahraman bir Gryffindor mu? Yoksa kurnaz bir Slytherin mi? Karar senin! Ne de olsa bu senin Hogwarts hikayen.

Oyun Özellikleri:
Büyüler, İksirler ve Daha Fazlası
– Büyü yapmak ve iksir hazırlamak gibi büyü becerilerini öğrenmek ve bu işlerde ustalaşmak için derslere katıl.
– Hogwarts’ta yıllar içinde ilerledikçe yeni karakterlerin, büyülerin, iksirlerin ve yerlerin kilidini aç.
– Öğrenci avatarını özelleştir.
Gizem ve Macera
– Büyü becerilerini kullanarak Hogwarts’taki gizemleri araştır.
– Yepyeni bir hikayede Lanetli Kasaların ve kardeşinin ortadan kayboluşunun ardındaki gerçeği keşfet.
Arkadaşlık Önemlidir
– Ev Kupası’nı kazanmak için ev arkadaşlarınla birlik ol.
– Arkadaşlarına ve sınıfındaki öğrencilere yardım etmek ya da rakiplerini hayal kırıklığına uğratmak için görevlere çık.
– Birlikte maceraya çıkarak saygı kazan ve ilişkilerini güçlendir.

Lütfen dikkat: Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununu indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak gerçek para ile bazı oyun içi öğeler satın alabilirsiniz. Bu özelliği sınırlamak istiyorsan lütfen cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

Harry Potter Hogwarts Mystery OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.6.0 ELMAS HİLELİ APK DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]

UYARI : OYUN KAPANIYORSA BİR DEFAYA MAHSUS GOOGLE PLAY STORE’DAN İNDİRİN, KARAKTERİNİZİ OLUŞTURUN, HİLESİZ OYUNU SİLİN VE HİLELİ APK DOSYASINI KURUN.[/alert]
Harry Potter Hogwarts Mystery v1.6.0 MOD APK İNDİR – 88MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Harry Potter Hogwarts Mystery KURULUMU

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.6.0 para hile apk : oyun içindeki altın harcamalarınızın tutarı “0” sıfırdır.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.6.0 elmas hile apk : oyun içindeki elmas harcamalarınızın tutarı “0” sıfırdır.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.6.0 enerji hile apk : oyun içinde elmas ile enerji satın alabilirsiniz.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar