Head Soccer Russia Cup 2018 v4.1.1 PARA HİLELİ APK

Head Soccer Russia Cup 2018 v4.1.1 PARA HİLELİ APK, kafa futbolu oyunlarını seveler için Head Soccer Russia Cup 2018 v4.1.1 yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ile rakip takımın kalesine topu yollamaktır. Head Soccer Russia Cup 2018 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz futbolcuların kilidi açıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, futbolcular, onlarca takım ve dahası sizleri bekliyor. Head Soccer Russia Cup 2018 v4.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Adından anlaşılacağı üzere 2018 Dünya Kupası teması hakimdir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Head Soccer Russia Cup 2018 Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

⚽Head Futbol Rusya Kupası 2018: Dünya Futbol Ligi yılın futbol olayı içerisinde serbest futbol maçı ⚽is: futbol Dünya Kupası Bu oyunda 2018 yazında Rusya’da oynanacak sevdiğiniz ulusal alabilir Moskova’da düzenlenecek ve futbol dünya şampiyonu ilan edilmesini şampiyonluk maçına takımı. Kafa Futbol Rusya 2018 Cup size futbol dünya kupası tüm eleme milli futbol takımları üst 32 oyuncu bulabilirsiniz.

senin oyuncuların özelliklerini ve becerilerini geliştirirler. hızını artırın ve futbol sahasında daha hızlı hareket eder. Pratik çekim gücüne, doğruluğu artırmak ve penaltıyı belirleyici gol kazandırdı. Bu futbol oyununda çok önemli bir özellik hedeflerini savunmak ve ateş sağlayarak, topun vuruşu geliştirir atlama vardır. Kazanan gol ve ⚽Head Futbol Rusya Kupası 2018 yılında dünya futbolunun en büyük şampiyonluk kazanmak için oyuncu olun: Dünya Futbol Ligi ⚽

Kafa Futbol Rusya Kupası 2018 oyuncu özel çekim sahip olduğu özgür bir futbol oyunu. Şarj özel çubuk saldırı ve savunmada iyi hareketi ile vuruldu ve sert rakip oyuncu tarafından savunulan edilecek özel çekim deneyimi. Şaşırtıcı hamle, şili, yangın çekim, rakibin dondurmak aykırı yanmaları, Freekicks … olasılıklar oyun içinde sonsuz teklif özel çekimler. Herşey Dünya Kupası’nı kazanmak için sayar!.

Bu futbol oyunu tüm seviyelerden futbol yaşayabilirsiniz böylece her daha eğlenceli, son ederim, dört oyun modu vardır; yanlısı bir yöneticisinden elit futbolcu için. İlk mod normal rekabet yoluyla turnuvayı kazanmak için mücadele, 32 ulusal takımlara karşı ölçmek ve profesyonel olarak oynayabileceğiniz LEAGUE modudur. Brezilya, Arjantin, Meksika veya Peru ve oynatıcılar gibi Latin Amerikalı ekipleri arasında seçim; Almanya, Fransa, İspanya veya İngiltere seçmek ya da Asya takımlarına gidip, Japon Avustralya ve Güney Koreli futbolcu seçmek için Avrupa’ya gitmek. kararı ile oynayın ve milli takım ile Dünya Kupası’nda tüm oyunlar kazanın!
Sen en iyisi futbol Rusya’nın Dünya Kupası’nı kazanmak için birçok eşleşmeleri kaybetmek istemem! DÜNYA turnuvası, CUP oyna. Dünya Kupası oyunu modunda, her oyun şampiyonu olmak için kesindir. tüm rakiplerinizi yenin ve turnuvayı kazanan sonuna kadar kupasının her turda geçmektedir.

Kariyer modu muhtemelen en heyecan verici. çekim, atlama, serbest vuruş ve hız: Bu modda size favori oyuncu seçin ve onların eğitimi için oyun ve puan kazanan ve becerilerini geliştirerek üst dünya futbol sahnesinde onları teste gerek.

Son olarak, ve daha az heyecan verici, bir toplam futbol yanlısı olma, hızlı futbol maçları oynamak ve güzel oyunun tam yoğunluğunu yaşayabilir dostu modu vardır.

Bu ücretsiz futbol oyununda ayrıca profesyonel oyuncu editörü kullanarak oyuncularınızın özelleştirebilirsiniz. Burada, gözlük, peruk, şapka, maske ve en son futbol çizme modelleri ile teçhiz ederek futbol takımına özelleştirebilirsiniz.

⚽ Kafa Futbol Rusya Kupası 2018 ⚽ Dünya Kupası’nda en iyi ücretsiz oyun. Tüm gözler bir futbolcu olarak sizi barındırma FIFA odaklanmış ve dünyanın uluslararası futbol seçkinler arasında bir numara olmak edilmektedir.

◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆

⚽ Kafa Futbol Rusya Kupası 2018: Dünya Futbol Ligi ⚽ ancak gerçek para karşılığında oyunda bazı öğeleri satın almak seçeneğine sahip olacak, ücretsiz bir spor oyunu. Eğer söz konusu uygulama işlevini kullanmamayı tercih ederse, mobil cihazınızın ayarlarında içi satın devre dışı bırakın.

Bu uygulama, oyun içerik ve reklam indirmek için Wi-Fi veya mobil veri (varsa) kullanır. Ayarlar / Mobil Veri içinden bu oyunun mobil veri kullanımını devre dışı bırakabilir. Daha iyi bir deneyim için, bu spor oyunu uygulaması daha iyi grafiklerle zevk tablet desteği içerir!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Head Soccer Russia Cup 2018 v4.1.1 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]UYARI : Android 6.0 ve üstü cihazlarda oyunun açılması için depolama izni vermeniz gerekiyor, Ayarlar-Uygulamalar-Head Soccer-İzinler kısmından depolama-dosyalara erişim iznini açın, aksi halde oyun açılmaz.[/alert]
Head Soccer Russia Cup 2018 v4.1.1 MOD APK İNDİR – 85MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Head Soccer Russia Cup KURULUMU

Head Soccer Russia Cup 2018 v4.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Head Soccer Russia Cup 2018 4.1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Head Soccer Russia Cup 2018 4.1.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar