Helicopter Sim Flight Simulator v1.23 MOD APK (Kilitler Açık)

DOWNLOAD Helicopter Sim Flight Simulator Air Cavalry Pilot v1.23 KİLİTLER AÇIK APK

helikopter simülasyon oyunları, yapımcılığını Flight Sim Studio firmasının üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız helikopter ile bulunduğunuz bölümlerde uçuş yapmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Helicopter Sim Flight Simulator Air Cavalry Pilot MOD APK gerçek parayla satılan tüm helikopter ve bölümlerin kilidi açık

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz bölümde istediğiniz helikopterleri kullanabilirsiniz. Zorlu uçuşlar, imha edilmeyi bekleyen hedefler, farklı modellerde helikopterler ve dahası sizleri bekliyor. 

Helicopter Sim Flight Simulator v1.23 sürümünde yeni helikopter Bell Boeing V-22 Osprey eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Helicopter Sim Flight Simulator Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Helicopter Sim Flight Simulator v1.23 MOD APK DOWNLOAD

Helicopter Sim Flight Simulator v1.23 MOD APK KURULUMU

Helicopter Sim Flight Simulator v1.23 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Helicopter Sim Flight Simulator 1.23 hile apk : oyun içindeki tüm helikopter ve bölümlerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar