Helix Jump v1.0.6 CAN HİLELİ MOD APK

Helix Jump v1.0.6 CAN HİLELİ APK, zor oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü VOODOO firmasının üstlendiği Android platformunun son zamanlardaki popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız top ile bulunduğunuz dönen mekanizma üstünde daima zıt rengin üstüne düşmeden olabildiğince aşağı inmektir. Helix Jump içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ölümsüzlük hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yüksek puanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Onlarca bölüm, zorlu oyun yapısı, aşılması zor engeller, hız ve dahası sizleri bekliyor. Helix Jump v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Helix Jump Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir.

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

- Advertisement -

Helix Jump v1.0.6 CAN HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Helix Jump v1.0.6 MOD APK İNDİR – 33MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Helix Jump KURULUMU

Helix Jump v1.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Helix Jump 1.0.6 hile apk : oyun içinde zıt renkli bölgelere düşseniz de devam edebilirsiniz. (oynamaktan sıkılırsanız oyunu kapatmanız yeterlidir, yaptığınız rekor kayıtlı kalır, baştan başlarsınız.)


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar