Helix Jump v2.1 APK MOD – CAN HİLELİ

DOWNLOAD Helix Jump v2.1 CAN HİLELİ APK

yapımcılığını VOODOO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız top ile bulunduğunuz zorlu bölümlerde engellere takılmadan aşağı inmek ve yüksek puanlara ulaşmaktır. 

- Advertisement -

Helix JumpMOD APK yani ölümsüzlük hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yüksek puanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı toplar, bitmek bilmeyen bölümler, tuzaklar, karmaşık renkler ve dahası sizleri bekliyor. 

Helix Jump v2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Helix Jump Play Store’da 3.500.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Helix Jump v2.1 APK MOD – CAN HİLELİ DOWNLOAD

Helix Jump v2.1 APK MOD – CAN HİLELİ KURULUMU

Helix Jump v2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Helix Jump 2.1 hile apk : oyun içinde zıt renkli bölgelere düşseniz de devam edebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar