Heroes Infinity MOD APK v1.27.5 | PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Heroes Infinity v1.27.5 PARA HİLELİ APK, strateji, savunma oyunları yapımcılığını DIVMOB firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz savaşa alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, tarafınızı savunmak ve görevleri tamamlamaktır.

Heroes Infinity MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp, en gelişmiş ekipman ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman akınları, yetenekli kahramanlar, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Heroes Infinity v1.27.5 sürümünde yeni kahramanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Heroes Infinity Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Heroes Infinity MOD APK v1.27.5 | PARA ve ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

Heroes Infinity MOD APK v1.27.5 | PARA ve ELMAS HİLELİ KURULUMUHeroes Infinity v1.27.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heroes Infinity 1.27.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Heroes Infinity 1.27.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar