Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ ve FULL

DOWNLOAD Heroes of Flatlandia v1.2.3 PARA HİLELİ APK

strateji, taktik oyunları, yapımcılığını Highland Studio firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz mistik dünya üzerinde ilerlemek, düşmanlarınızı yok etmek ve bölgelere sahip olmaktır. 

- Advertisement -

Heroes of Flatlandia MOD APK yani sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kalenizi geliştirip, rahatça asker satın alabilirsiniz. Farklı senaryolar, özel yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

Heroes of Flatlandia v1.2.3 sürümünde yeni ork sınıfı eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Heroes of Flatlandia Play Store’da 11.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK DOWNLOAD


Hileli APK – MOD APK


Hilesiz APK – Full APK
Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK KURULUMU

Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heroes of Flatlandia 1.2.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar