Hexonia 1.0.4 APK MOD – KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD Hexonia v1.0.4 KİLİTLER AÇIK APK

strateji, mini savaş ve yönetim oyunları, yapımcılığını Togglegear stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kabile ile bulunduğunuz topraklar üzerinde gelişmek ve rakiplerinize karşı üstün olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Hexonia MOD APK yani

  • gerçek parayla satılan tüm kabilelerin kilitleri açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kabileleri yönetebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, geniş harita, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Hexonia v1.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Hexonia Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hexonia 1.0.4 APK MOD – KİLİTLER AÇIK DOWNLOAD

Hexonia 1.0.4 APK MOD – KİLİTLER AÇIK KURULUMU

Hexonia v1.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hexonia 1.0.4 kabile hile apk : oyun içindeki tüm kabilelerin kilitleri açıktır, seviye beklemeniz veya satın almanız gerekmez.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar