Hide.io v18.0.5 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Hide.io v18.0.5 PARA HİLELİ APK, io ve saklanma oyunları yapımcılığını iGene firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız nesne ile saklanmak veya karakter ile saklanan nesneleri bulmaktır. 

- Advertisement -

Hide.io içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakter tiplerinin kilidini açabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen bir kovalamaca, farklı eşyalar, özel karakterler ve dahası sizleri bekliyor. 

Hide.io v18.0.5 sürümünde yeni ada haritası eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Hide.io Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Hide.io v18.0.5 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Hide.io v18.0.5 MOD APK KURULUMU

Hide.io v18.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hide.io 18.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranız “0” sıfır olsa dahi dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar