High School Gang v1.0.5 – PARA HİLELİ – ELMAS HİLELİ APK MOD

High School Gang v1.0.5 – PARA HİLELİ – ELMAS HİLELİ APK MOD, DOWNLOAD APK, açık dünya ve okulda geçen oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Italy Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız lise öğrencisi ile bulunduğunuz şehir içinde görevleri tamamlamak, ortalığı birbirine katmak ve düşmanlarınızla mücadele etmektir. High School Gang içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, geniş şehir ortamı, tehlikeli rakipler ve dahası sizleri bekliyor. High School Gang v1.0.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. High School Gang Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

Şiddetli suç şehir içi lisede rutin ve her şey bir punk posse ile çalıştırılıyor. Öğrencilerin ön kapıdaki metal detektörden geçmesi çok tehlikeli!

Barışı okula geri getirmek için seçildin! Hırsızlara karşı durun, çete ve çeteleri dövün, öğretmenler üzerinde şakalar yapın ve okul sisteminin saflarında yükselin. Ya da sadece kampüste serbestçe dolaşıp bir kare kıza aşık olun – hepsi size kalmış!

Oyun Özellikleri:
– Arkadaşlara ve diğer öğrencilere yardım etmek ve saygılar kazanmak için görevlere devam edin
– Öğrencilerin sıradan öğrenciler gibi her türlü beceriyi öğrenmeleri için uzmanlık edin
– Gerçekçi kampüs ortamının 3D açık dünyasını yürüyerek keşfedin

High School Gang OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

High School Gang v1.0.5 – PARA HİLELİ – ELMAS HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
High School Gang v1.0.5 MOD APK İNDİR – 19MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

High School Gang KURULUMU

High School Gang v1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

High School Gang 1.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

High School Gang 1.0.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar