High School Story v5.4.0 PARA HİLELİ APK

High School Story v5.4.0 PARA HİLELİ APK, işletme oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Pixelberry stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.  MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız bilet hileli, sınırsız kalem hileli, sınırsız kitap hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp, kaliteli bir okula sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, farklı öğrenci tipleri, etkinlikler ve dahası sizleri bekliyor. High School Story v5.4.0 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. High School Story Play Store’da 600.000’den fazla indirilmiştir.

[alert variation=”alert-info”]

- Advertisement -

GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

LİSEYİ KAFANA GÖRE YAŞA!

High School Story oyna ve tüm arkadaşlarınla dolu hayallerinin okulunu yarat. Partiler düzenle, buluşmalara git ve hikayelerini öğrenmek için İskoçyalıları, İnekleri, Ponpon Kızları ve BİRÇOK KARAKTERİ okula al! Bir sürpriz doğum günü partisi planla, bir moda şovunun yıldızı ol, çılgın bir yarı yıl tatiline çık ve HER HAFTA eklenen bir yeni görevle yüzlerce farklı macera yaşa!

  • 30 karakteri açmak için PARTİLER DÜZENLE!
  • Aşkınla BULUŞ ve okulundaki herkes için çöpçatanlık yap!
  • Okul maçında, bir bilim fuarında, şaka savaşında karşılıklı meydan okumaları içeren sürükleyici bir hikayede düşman liseyle SAVAş!
  • ARKADAŞLARINI OYUNA SOK ve onlarla maceralara, buluşmalara ve partilere git!
  • YENİ ARKADAŞLAR EDİN ve hikayelerini oyna!
  • Rüya okulunu KUR ve tepeden tırnağa dilediğin gibi dekore et!
  • Görünüşünü ÖZELLEŞTİR ve tarzını yansıt!
  • ÜCRETSİZ OYNA… Daha fazla karakter, romantizm ve HER HAFTA yeni bir hikayeyle yakında çok sayıda güncelleme geliyor![/alert]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

High School Story v5.4.0 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
High School Story v5.4.0 MOD APK İNDİR – 86MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

High School Story KURULUMU

High School Story v5.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

High School Story 5.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar