Highway Rider Motorcycle Racer v2.1.2 PARA HİLELİ MOD APK

Highway Rider Motorcycle Racer v2.1.2 PARA HİLELİ APK, motosiklet sürme oyunlarını sevenler içinyapımcılığını Battery Acid Games, Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet süren karakter ile bulunduğunuz yoğun trafikli yolda kaza yapmadan daima ileri doğru gitmek, olabildiğince yüksek puanlara ulaşmaktır. Highway Rider Motorcycle Racer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız nitro hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm motosikletleri satın alabilir, yolların canavarına dönüşebilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, güçlü motosikletler, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Highway Rider Motorcycle Racer v2.1.2 sürümünde yeni yol, etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Highway Rider Play Store’da 410.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


Otoyol Rider Motosiklet Racer size motosikletle blazingly hızlı hızlarda otomobil ve kamyon geçmiş sürücü sağlayan hızlı ve cesur bir sürüş oyunu. Dodge trafik, hızınızı arttırmak ve bu hızlı, gerçek yarış meydan gol!

senin çöker resim ve videoları paylaşırken delicesine hızlı karayolları üzerinden Sürücü, bütün açılabilir motosiklet biniciler toplamak. Online yarış arkadaşlarınızı meydan ve Otoyol Rider içinde binmek özelleştirmek!

KARAYOLU RIDER MOTOSİKLET RACER ÖZELLİKLERİ:

Hızlı Yarış Oyunları Sürücü

Yakın çağrıları ile yüksek puanı almaya çalışırken Dodge trafiği!
Hızlı artırır çılgın hıza ulaşması!
4 farklı yollarda Cruise!
Arcade modu trafik aracılığıyla Sürücü veya Kaçak modunda polisleri atlatmak!

Sizin Motosiklet özelleştirme

Onlara kendi stilinizi vermek binici ve motosiklet Değiştirin!
Kilidini ve kendi motosiklet ile 10 Karakterler toplayın!

Online Multiplayer Oyunları

Online Multiplayer size yarış baş kafaya sağlar!
Tüm arkadaşlarınıza ile Crash ve wipeouts paylaşın!
Oyun içi sorunlar için yarışı ve başarıları kilidini!

Hız serseriler, motosiklet kask tokat ve bazı yüksek oktanlı yarış deneyimi! açık yollar aşağı büyüt ve kaza değil deneyin! Otoyol Rider Motosiklet Racer herhangi motosiklet yarış fan için nihai yarış oyunu!


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Highway Rider Motorcycle Racer v2.1.2 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Highway Rider v2.1.2 MOD APK İNDİR – 88MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Highway Rider KURULUMU

Highway Rider v2.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Highway Rider 2.1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Highway Rider 2.1.2 nitro hile apk : oyun içinde para ile nitro satın alabilirsiniz.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar