Hijacker Jack v1.4 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

Download Hijacker Jack v1.4 KİLİTLER AÇIK APK, aksiyon, hikaye ve seçim tabanlı oyunlar, yapımcılığını New IDEA Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz macera içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, amacınız doğrultusunda seçimler yapmak ve kovalamacadan kurtulmaktır.

Hijacker Jack MOD APK gerçek parayla satılan PREMIUM paketin kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kararlarınıza göre şekillenen hikaye, yoğun aksiyon sahneleri ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Hijacker Jack v1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılarak herkes için indirilebilir hale getirilmiştir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Hijacker Jack v1.4 MOD APK KURULUMU

Hijacker Jack v1.4 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.newideagames.hijackerjack” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hijacker Jack v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hijacker Jack 1.4 hile apk : oyun içindeki premium yani ücretli özelliklerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Hijacker Jack v1.4 MOD APK DOWNLOAD

Hijacker Jack | Yeni ve Eski Sürümleri

Hijacker Jack MOD APK

Hijacker Jack v1.4 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

0
Download Hijacker Jack v1.4 KİLİTLER AÇIK APK, aksiyon, hikaye ve seçim tabanlı oyunlar, yapımcılığını New IDEA Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar