Hill Climb Racing 2 v1.23.1 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Hill Climb Racing 2 v1.23.1 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını Fingersoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri doğru gitmek, rakiplerinize geçmek ve bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Hill Climb Racing 2 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli,
  • sınırsız elmas hileli,

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, dünyanın dört bir yanından rakipler, yüksek tepeler ve dahası sizleri bekliyor. 

Hill Climb Racing 2 v1.23.1 sürümünde yeni karakter görünümleri eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Hill Climb Racing 2 yeni olduğu için Play Store’da 3.130.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hill Climb Racing 2 v1.23.1 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Hill Climb Racing 2 v1.23.1 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Hill Climb Racing 2 v1.23.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hill Climb Racing 2 1.23.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Hill Climb Racing 2 1.23.1 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarı azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar