Hills of Steel v2.0.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Hills of Steel v2.0.0 PARA HİLELİ APK

tank savaş oyunları, yapımcılığını Round Zero firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz bölüm içinde rakiplerinize ait tankları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Hills of Steel MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • tüm tankların kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz tankı satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde tanklar, zorlu rakipler, yok edici silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Hills of Steel v2.0.0 sürümünde tanklarla ve bölümlerle ilgili düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Hills of Steel Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hills of Steel v2.0.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Hills of Steel v2.0.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Hills of Steel v2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hills of Steel 2.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hills of Steel 2.0.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar