Hitman Sniper v1.7.124174 APK MOD – PARA ve SİLAH HİLELİ

DOWNLOAD Hitman Sniper v1.7.124174 PARA HİLELİ APK ve orjinal apk

aksiyon, FPS ve atıcılık oyunları, yapımcılığını SQUARE ENIX stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Ajan 47 karakteri ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Hitman Sniper MOD APK yani

  • gerçek parayla satılan silahların kilidi açık
  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip güçlü bir suikastçıya dönüşebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca silah, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. 

Hitman Sniper v1.7.124174 sürümünde Çin yılı için etkinlikler, DRAGUN tüfeği ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Hitman Sniper Play Store’da 590.000’den fazla indirilmiştir, 2.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hitman Sniper v1.7.124174 APK MOD – PARA ve SİLAH HİLELİ DOWNLOAD
Hitman Sniper v1.7.124174 APK MOD – PARA ve SİLAH HİLELİ KURULUMU

Hitman Sniper v1.7.124174 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “squareenixmontreal.hitmansniperandroid” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman Sniper v1.7.124174 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper 1.7.124174 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

Hitman Sniper 1.7.124174 silah hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan silahların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar