Hitman Sniper v1.7.128077 MOD APK | PARA ve SİLAH HİLELİ

DOWNLOAD Hitman Sniper v1.7.128077 PARA HİLELİ APK, aksiyon, keskin nişancılık ve görev oyunları yapımcılığını SQUARE ENIX firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Ajan 47 adından ki suikastçı ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

Hitman Sniper MOD APK gerçek parayla satılan silahların kilidi açık, sınırsız para hileli, bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip güçlü bir suikastçıya dönüşebilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı modellerde silahlar, zorlu hedefler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Hitman Sniper v1.7.128077 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Hitman Sniper Play Store’da 625.000’den fazla indirilmiştir, 2.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hitman Sniper v1.7.128077 MOD APK | PARA ve SİLAH HİLELİ DOWNLOAD

Hitman Sniper v1.7.128077 MOD APK | PARA ve SİLAH HİLELİ KURULUMU

Hitman Sniper v1.7.120898 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “squareenixmontreal.hitmansniperandroid” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman Sniper v1.7.120898 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper 1.7.120898 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

Hitman Sniper 1.7.120898 silah hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan silahların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar