Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK (Para Hileli)

DOWNLOAD Home Design Makeover v1.9.7g PARA HİLELİ APK,

ev dekorasyon ve bulmaca oyunları, yapımcılığını Storm8 Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde eşleme bulmacalarını çözmek ve yeni eşyalarla dekore etmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Home Design Makeover MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız elmas hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları rahatça kullanabilirsiniz. Zorlu bulmacalar, onlarca eşya, farklı evler ve dahası sizleri bekliyor. 

Home Design Makeover v1.9.7g sürümünde yeni bölümler ve evler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Home Design Makeover Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK DOWNLOAD

Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK KURULUMU

Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Home Design Makeover 1.9.7g para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Home Design Makeover 1.9.7g elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Home Design Makeover 1.9.7g enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar