Homescapes v1.8.0.900 YILDIZ HİLELİ MOD APK

Homescapes v1.8.0.900 YILDIZ HİLELİ MOD APK, bulmaca ve dekor türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Playrix Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulmacaları çözmek ve bulunduğunuz evi dekore etmektir. Homescapes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp evinizi rahatça dekore edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, kullanabileceğiniz onlarca eşya, karmaşık bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. Homescapes v1.8.0.900 sürümünde yeni görevler, karakterler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak sağlanabilmektedir. Homescapes Play Store’da 3.000.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

Homescapes hoş geldiniz! uşak onun harika ailenin konağına geri sıcaklık ve konfor getirmek Austin yardımcı olun. içinde-macera Hadi kapıdan yürüyerek andan itibaren sizi bekliyor!

yenilemek ve yol boyunca heyecan verici aile öyküsünde her zamankinden daha fazla fasıl açma konakta odaları süslemek için renkli maç-3 seviyeleri yendi! Ne için bekliyorsun? Kendini evinde gibi hisset!

Oyun özellikleri:

● Benzersiz oynanış: Austin takas ve parçaları eşleştirerek evini yenilemek yardım!
● İç tasarım: Eğer ev nasıl görüneceğini karar verirler.
● Heyecanlı maç-3 seviyeleri: eşsiz güçlendiriciler ve patlayıcı kombinasyonları içeren tonlarca eğlence!
● Bir büyük, güzel konak: Bu tutar tüm sırlarını keşfetmek!
● Fantastik karakterler: onlara yaşamlarını ve oyun içi sosyal ağdaki birbirleriyle etkileşimde izle.
Bir sevimli bir hayvan ●: а yaramaz ve kabarık kedi karşılamak.
● Evde kendi rahat bir atmosfer yaratmak yardımcı olmak için Facebook arkadaşlarınızı davet edin!

Eski konak tam bir makyaj ver! mobilya ve garaj gibi mutfak, hol, Orangery, ve diğer ev alanları, dekorasyon ederek tasarımcı becerilerini göstermek! tasarım seçenekleri Binlerce, değişim istediğiniz zaman tasarlayan yaratıcılığınızı keşfetmek için size maksimum özgürlük vermek ve sonunda hayalinizdeki evi yaratacak!

Bazı oyun içi öğeleri de gerçek parayla satın alınabilir olsa Homescapes, oynamak için ücretsizdir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsanız, sadece cihazınızın Kısıtlamalar menüsünde kapatın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Homescapes v1.8.0.900 YILDIZ HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Homescapes v1.8.0.900 MOD APK İNDİR – 96MB

Yedek Link UploadBoy

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Homescapes KURULUMU

Homescapes v1.8.0.900 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Homescapes 1.8.0.900 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

Homescapes 1.8.0.900 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda para miktarına bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar