Homescapes v2.3.0.900 YILDIZ HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Homescapes v2.3.0.900 YILDIZ HİLELİ APK

Bulmaca, dekorasyon ve eşleme türündeki oyunlar, yapımcılığını Playrix Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde bulmacaları çözerek yıldızları toplamak ve yeniden dekore etmektir. 

- Advertisement -

Homescapes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız yıldız hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp evinizi rahatça dekore edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca eşya, evin farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. 

Homescapes v2.3.0.900 sürümünde Çin Yeni Yılı teması hakim olup, yeni eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak sağlanabilmektedir.

Homescapes Play Store’da 3.860.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Homescapes v2.3.0.900 YILDIZ HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : yıldız miktarınız harcadıkça artar.

Homescapes v2.3.0.900 YILDIZ HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Homescapes v2.3.0.900 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Homescapes 2.3.0.900 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir, harcadıkça azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Minecraft Earth v2019.1030.04.0 FULL APK

Minecraft Earth v2019.1030.04.0 FULL APK, simülasyon ve inşaat oyunları, yapımcılığını Mojang stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ön kayıt oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpler ile...

ARK Survival Evolved v1.1.16 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD ARK Survival Evolved v1.1.16 PARA HİLELİ APK aksiyon, hayatta kalma ve açık dünya...

Subway Surfers v1.98.0 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Subway Surfers v1.98.0 PARA HİLELİ APK Sonsuz koşu oyunları, yapımcılığını Kiloo stüdyosunun üstlendiği Android platformunun...

Dream League Soccer 2019 v6.11 MOD APK | Para ve Futbolcu HİLELİ

DOWNLOAD Dream League Soccer 2019 v6.11 Para HİLELİ APK, Futbol Oyunları yapımcılığını First Touch Games stüdyosunun üstlendiği...

Scaloni 1.0 Para Hileli MOD APK

Scaloni 1.0 Para Hileli MOD APK, yukarıya doğru tırmanmaya çalışacağınız bir beceri oyunudur. Play-Kingdom şirketinin geliştirdiği bu bağımlılık yapıcı oyunda bir rekortmeni kontrol ediyorsunuz....

The Sun Origin v1.4.4 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Sun Origin v1.4.4 PARA HİLELİ APK, Aksiyon, FPS ve hayatta kalma türündeki oyunlar,...