HORROR MYSTERY 2019 v2.0.0 FULL APK – DOWNLOAD

DOWNLOAD HORROR MYSTERY 2019 v2.0.0 FULL APK

korku, kaçış ve bulmaca oyunları, yapımcılığını HS game firmasının üstlendiği Android platformuna yeni gibi yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter mahsur kaldığınız ev içinde şifreleri çözerek ilerlemek ve kurtulmaya çalışmaktır. Karmaşık sistemler, açılması gereken onlarca kapı, ürkütücü ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

HORROR MYSTERY 2019 v2.0.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Kullanabileceğiniz onlarca eşya, bilgi toplamanız gereken yerler, tuzaklar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Şifre panellerinde gereken sayılar odaların herhangi bir yerinde gizli olabilir, dikkatli olmalı ve işlemleri çözmelisiniz…

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

HORROR MYSTERY 2019 Play Store’da 33.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


HORROR MYSTERY 2019 v2.0.0 FULL APK DOWNLOAD

HORROR MYSTERY 2019 v2.0.0 FULL APK KURULUMU

HORROR MYSTERY 2019 v2.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar