Human Evolution Clicker Game v1.3.12 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Rise v1.3.12 PARA HİLELİ APK, idle oyunları, yapımcılığını WazzApps Casual stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü DNA’dan başlayıp birleştirme işlemleri yapmak ve yeni canlıları oluşturmaktır. 

Human Evolution Clicker Game MOD APK yani

  • sınırsız para hileli,
  • sınırsız elmas hileli
- Advertisement -

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölgeler için olan canlıları oluşturup rahatça görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, renkli karakterler, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. 

Human Evolution Clicker Game v1.3.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Human Evolution Clicker Game Play Store’da 355.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Human Evolution Clicker Game v1.3.12 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Human Evolution Clicker Game v1.3.12 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : para ve elmas harcadıkça artar.

Human Evolution Clicker Game v1.3.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Human Evolution Clicker Game 1.3.12 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranıza azalmaz daima artar.

Human Evolution Clicker Game 1.3.12 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar